Všeobecné podmienky poskytovania služieb a ochrany osobných údajov
Reklamačný poriadok
 
 
Milí priatelia,

príjmite pozvanie do nášho penziónu. Starožitný nábytok, krb, knižnica, internet, moderný život a tradície tvoria jeden esteticky zladený harmonický celok, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sa stanete i Vy. Každý hosť má pre nás jedinečnú hodnotu, venujeme mu svoj čas a pozornosť.

V Libresse – kaviarni s knižnicou - podávame dobrú kávu, čaj, dezerty, nápoje, raňajky a polpenziu ubytovaným hosťom, organizujeme firemné podujatia, rodinné posedenia, koncerty, kultúrne a vzdelávacie programy. Prenajímame priestory, výpočtovú, kancelársku a audiovizuálnu techniku. Bezplatne poskytujeme pripojenie na internet, poradenstvo a odbornú pomoc.

V béžovej, zelenej, modrej, žltej a oranžovej izbe ponúkame komfortné ubytovanie. Každá izba má kúpeľňu s WC, TV-SAT, chladničku a WiFi pripojenie na internet a počítačovú sieť. Bezpečne zaparkujete v areáli penziónu.

Tu, priamo v centre Ružomberka začínajú turistické chodníky a cyklotrasy, tadiaľto tečie rieka Váh. Nad mestom sa vypína Malino Brdo s lyžiarskym strediskom Skipark***** (2 km), nablízku je Thermal park Bešeňová (12 km). Príďte si zalyžovať, vystúpiť na niektorý z okolitých vrchov, urobiť výlet na horských bicykloch, splaviť rieku Váh, zajazdiť si na koni, zaplávať si, či len tak relaxovať. Ste srdečne vítaní. Nech sa páči, vstúpte.
 
Penzion ANDREJ Ružomberok
 
     
   
webdesign, foto: 3W s.r.o.