Milí priatelia,

príjmite pozvanie do nášho penziónu. Starožitný nábytok, krb, knižnica, internet, moderný život a tradície tvoria jeden esteticky zladený harmonický celok, ktorého neoddeliteľnou súčasťou sa stanete i Vy. Každý hosť má pre nás jedinečnú hodnotu, venujeme mu svoj čas a pozornosť.

V Libresse – kaviarni s knižnicou - podávame dobrú kávu, čaj, dezerty, nápoje, raňajky a polpenziu ubytovaným hosťom, organizujeme firemné podujatia, rodinné posedenia, koncerty, kultúrne a vzdelávacie programy. Prenajímame priestory, výpočtovú, kancelársku a audiovizuálnu techniku. Bezplatne poskytujeme pripojenie na internet, poradenstvo a odbornú pomoc.

V béžovej, zelenej, modrej, žltej a oranžovej izbe ponúkame komfortné ubytovanie. Každá izba má kúpeľňu s WC, TV-SAT, chladničku a WiFi pripojenie na internet a počítačovú sieť. Bezpečne zaparkujete v areáli penziónu.

Tu, priamo v centre Ružomberka začínajú turistické chodníky a cyklotrasy, tadiaľto tečie rieka Váh. Nad mestom sa vypína Malino Brdo s lyžiarskym strediskom Skipark***** (2 km), nablízku je Thermal park Bešeňová (12 km). Príďte si zalyžovať, vystúpiť na niektorý z okolitých vrchov, urobiť výlet na horských bicykloch, splaviť rieku Váh, zajazdiť si na koni, zaplávať si, či len tak relaxovať. Ste srdečne vítaní. Nech sa páči, vstúpte.
 
     
   
webdesign, foto: 3W s.r.o.